Zaczerwieniło się u nas przy okazji rozgrywek mundialowych! Patrotycznie zagrzewaliśmy się do meczu Polaków. Płeć męska ooooczywiście bardziej zorientowana w temacie reprezentacji i słynnego „spalonego” dlatego miło było posłuchać o wszystkich zawodnikach i ciekawostkach z nimi związanych, aby nie odstawać wiedzą w tak szczególnym okresie piłkarskich rozgrywek! Polska do boju!

Uczestnicy typowali wyniki i byliśmy bardzo ciekawki kto prawidłowo przepowiedział punktację! Tego dnia nawet poranna gimnastyka odbywała się przy hymnie tegorocznych rozgrywek! Bo przecież jak coś robić to na 100%

W „Dniu Leniwych Spacerów” lenić się nie zamierzaliśmy bo w naszych żyłach płynął mundial! Najpierw porządna rozgrzewka, a potem prosto po zwycięstwo! Polska 19: Senegal 7. Taki wynik wywalczyliśmy tego dnia na gryfińskiej murawie! Gryźliśmy trawę ….strzelaliśmy gole jeden za drugi, a wszystko to w duchu zdrowej rywalizacji! Byliśmy jak szamani, czarodzieje, którzy chcą przywołać deszcz dla naszej reprezentacji ….deszcz goli na bramkę przeciwnika! Poooolska Goooolaaa!!!!

GALERIA - Mundial