W dniu 18.12.2018 r. przypadła piękna, bo pierwsza, rocznica działalności Naszego Domu. Za nami rok wypełniony niesamowitymi emocjami, ciężką pracą oraz zaangażowaniem wszystkich osób, dla których los naszych uczestników nie jest obojętny. Nasza placówka jest ośrodkiem wsparcia dziennego dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym osób z niepełnosprawnością intelektualną. Na dzień 18.12.2018r. z pomocy, którą oferujemy korzysta 24 mieszkańców Gminy Gryfino.

Na początku świętowania nastąpiło uroczyste otwarcie nowych sal, z przeznaczeniem na pracownię multimedialno – turystyczną oraz pokój wyciszeń. Inwestycja została zrealizowana w całości dzięki wsparciu Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino Mieczysława Sawaryna. Wstęgę przecięli: Burmistrz Mieczysław Sawaryn, Zastępca Burmistrza Paweł Nikitiński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie Rafał Guga oraz Kierownik ŚDS w Gryfinie Krystyna Szyszkowska. Na uroczystości został zaprezentowany krótki film ukazujący codzienną pracę i życie w Naszym Domu.

Wspaniała atmosfera jaka towarzyszyła podczas całej uroczystości napełniła nas ogromną energią na kolejny rok, aby w dalszym ciągu wspierać naszych uczestników i pomagać kolejnym osobom, które dołączą do naszego Domu. Nasze drzwi zawsze są otwarte. Dziękujemy za tak liczne przybycie, wszystkim gościom za ogrom życzeń i gratulacji.

GALERIA -  Nasz "Roczek"