Wizyta z przedszkola 06.06.2023 r.

 

1.Zdjęcie grupowe z dziećmi z przedszkola na tle kolorowych balonów D

 

CAŁA GALERIA ZDJĘĆ

 

        06.06.2023 r. w naszej placówce odbyły się warsztaty taneczne oraz plastyczne przygotowane specjalnie dla dzieci. Z tej okazji odwiedziła nas grupa z Przedszkola Nr 5 w Gryfinie „Calineczka”. Wspólne tańce poprowadzone przez Panią Beatę z Bene… przyniosły nam wiele radości i uśmiechu. Po zabawach tanecznych czekał nas słodki poczęstunek, po którym przystąpiliśmy do malowania własnoręcznie wykonanych misiów. Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz za ogrom pozytywnej energii.

 

 

 

 

 

Dzien dziecka 01.06.2023 r.

 

1.Pani Kierownik ŚDS w Gryfinie w raz z kadrą oraz uczestnikami w kolorowych przebraniach stojący na tarasie D

 

CAŁA GALERIA ZDJĘĆ

 

          Z okazji Dnia Dziecka udaliśmy się do przedszkoli i żłobka w Gryfinie składając dzieciom najserdeczniejsze życzenia. Była to dla nas niesamowita przygoda pełna radości i pozytywnej energii. Jeszcze raz wszystkim dzieciom życzymy by odkryły w sobie talenty i pasje oraz by zawsze były radosne, uśmiechnięte i szczęśliwe.

 

 

 

 

 

Komnata solna 24.05.2023 r.

 

1.Uczestnicy lerzący na leżakach w na tle solnych ścian w komnacie solnej D

 

CAŁA GALERIA ZDJĘĆ

 

        Gabinet Zdrowia Solbella – jest to niezwykłe miejsce, gdzie można znaleźć czas dla siebie. Wczoraj w komacie solnej korzystaliśmy z terapii klimatyczno-inhalacyjnej, gdzie mieliśmy okazję oddać się całkowitemu relaksowi, zapomnieć o codziennych trudnościach a przede wszystkim skorzystać z prozdrowotnego oddziaływania tego miejsca.

 

 

 

 

 

Restauracja rodzinna 17.05.2023

 

1Uczestnik opierajcy si o st w restauracji D

 

CAŁA GALERIA ZDJĘĆ

 

        17.05.2023 r. Spacer na świeżym powietrzu, domowy obiad w restauracji rodzinnej oraz wspólnie spędzony czas, czego chcieć więcej? Ten miły dzień obfitował zarówno w aktywny wypoczynek jak i w dobre jedzenie, co dało nam energie do dalszej pracy