Jarmark Wielkanocny 25.03.2024 r.

 

1.Terapeutka, pedagog oraz kierownik ŚDS w Gryfinie na tle stoiska placówki D

 

 

CAŁA GALERIA ZDJĘĆ

 

        Jak zawsze pełni pozytywnych wrażeń miło wspominamy sobotni Jarmark Wielkanocny, podczas którego mogliśmy podziwiać ogrom przepięknych stoisk, skosztować tradycyjnych potraw oraz zaprezentować nasze rękodzieło. Wydarzenie przepełnione było świąteczną atmosferą, oraz wzajemną serdecznością. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w kolejnym już Jarmarku Wielkanocnym.

 

 

 

 

Śniadanie wielkanocne 21.03.2024 r.

 

1.Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino, Pani z wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, Kierownik ŚDS w Gryfinie, Ks. Proboszcz kan. D

 

 

CAŁA GALERIA ZDJĘĆ

 

        Jak co roku w naszej placówce odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Cieszymy się na tak liczne przybycie rodzin naszych podopiecznych, wzajemna serdeczność oraz uśmiechy na twarzach stworzyły niesamowitą, rodzinną atmosferę. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych Wielkanocnych potraw, które zostały przygotowane przez terapeutów i uczestników.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie świętowanie i wspaniałą atmosferę. Dziękujemy również wszystkim przybyłym gościom, Burmistrzowi Miasta i Gminy Gryfino Panu Mieczysławowi Sawarynowi, Ks. Proboszczowi kan. Józefowi Dudkowi, naszemu Przyjacielowi Panu Pawłowi Nikitińskiemu oraz Pani Magdalenie Januszewskiej z Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych UMiG w Gryfinie.

 

 

 

 

Wyjazd do Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie 14.03.2024 r. .

 

1.Uczestnicy oraz fizjoterapeutka siedzący na huśtawce o wyglądzie dźwigów D

 

 

CAŁA GALERIA ZDJĘĆ

 

          Światowy Tydzień Mózgu – to dobry czas na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń. Z tej okazji udaliśmy się do Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie, gdzie odkrywaliśmy sekrety nauki z zakresu fizyki, matematyki, astronomi, techniki czy geografii. Podczas zwiedzania korzystaliśmy z interaktywnych eksponatów umożliwiających samodzielne przeprowadzanie doświadczeń. Dowiedzieliśmy się m.in. jak budowane i projektowane są statki, jakie technologie są na nich wykorzystywane, oraz jak czują się marynarze pływający na morzu.

 

 

 

 

Dzień Kobiet 08.03.2024 r.

 

1.Uczestniczki oraz kadra z kwiatami pozują do zdjęcia grupowego D

 

CAŁA GALERIA ZDJĘĆ

 

        Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam, Drogie Panie, aby każdy dzień wypełniał Was radością, ciepłem i miłością. Niech każdy krok prowadzi Was do spełnienia marzeń i sukcesów, a otaczający Was świat emanuje życzliwością i szacunkiem.